Tehnologies

2020. gada 9 labākie viedtālruņi

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 11 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
Top 9 smartphones of 2020
Video: Top 9 smartphones of 2020

Saturs

Atrodiet piemērotāko visām jūsu vajadzībām

Mūsu redaktori patstāvīgi pēta, testē un iesaka labākos produktus; šeit varat uzzināt vairāk par mūsu pārskatīšanas procesu. Iespējams, mēs saņemsim komisijas par pirkumiem, kas veikti no mūsu izvēlētajām saitēm.

Nolietots labākais kopējais (Android): labākais kopējais (Apple): "Apple jaunais nakts režīms ļauj jums uzņemt lieliskus un dabiska izskata attēlus ļoti vājā apgaismojumā." Labākās īpašības: Labākais dizains: Vislabākais kompaktais: "Apple iPhone SE ir labākais, pieejamais iPhone tirgū." Vislabākā vērtība (Apple): "Jūs varēsit skatīties līdz 17 stundām video vai klausīties audio līdz 65 stundām un ātri uzlādēt." Labākā baterija: Vislabākā vērtība (Android): "Iepazīstina ar vislabāko iespējamo funkciju kolekciju. atrodiet viedtālrunī šajā cenu diapazonā. " Labākā kamera: "Vadu ātrā uzlāde ļauj to sasniegt no 70 procentiem mazāk nekā 45 minūtēs."

Labākie viedtālruņi vienkāršo un piešķir pievienoto vērtību jūsu dzīvei, saglabājot savienojumu ar jums svarīgiem cilvēkiem un plašo pasauli. Labākie modeļi nodrošina augstu veiktspēju, kas nozīmē, ka jūs nekad neskatieties uz savu tālruni satraukti, gaidot, kamēr tiek ielādēta lietotne vai tīmekļa lapa. Viņi arī iesaiņo lieliskas fotokameras, kuras konkurē ar pilniem, specializētiem digitāliem modeļiem tikai pirms dažiem gadiem, un krāšņiem displejiem ar ievērojamu izšķirtspēju un krāsu precizitāti šādām (salīdzinoši) mazām ierīcēm.


Protams, pat īsziņu sūtīšanas un sociālajā īsziņu sūtīšanas laikmetā zvanu kvalitāte joprojām ir būtiska, jo liela daļa no tām ir audio kvalitāte, ko nodrošina tālruņa iebūvētie skaļruņi. Tādā pašā veidā ir jautājums arī par savienojamību ar labākajām Bluetooth austiņām vai labākajām bezvadu austiņām, tāpēc jūs varat ne tikai dzirdēt sarunas, bet arī klausīties mūziku un Podcast epizodes, neveicot aizkavēšanos vai traucējumus.

Labākais kopumā (Android): Samsung Galaxy S10 Plus

Ja esat pārbaudīts Google lietotājs, Android parasti labāk darbojas ar šīm lietotnēm un pakalpojumiem. Šeit mēs nerunājam tikai par Google meklētājprogrammu - to labi izmanto arī citas operētājsistēmas. Tā vietā mēs runājam par Google Play mūzikas straumēšanas pakalpojumu, Google Drive mākoņa krātuvi, citām Google ierīcēm, piemēram, Google Home viedajiem skaļruņiem un daudz ko citu. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk viedtālruņu operētājsistēmas izvēle ir saistīta ar ekosistēmas izvēli, un, ja jūs meklējat Android tālruni, varētu būt noderīgi vai nu jau izmantot Google pakalpojumus, vai arī vēlaties mainīt.


Arī Android parasti tiek uzskatīta par operētājsistēmu, “kas var darīt vairāk”, un tai ir vairāk funkciju. Tas ir Android rakstura dēļ - Android kods ir pieejams izstrādātājiem, kuri to vēlas, un Google ir daudz mazāk noslēgts nekā Apple Ja esat domātājs vai vēlaties instalēt lietotnes no trešo pušu avotiem, iespējams, ir Android - cauri mēs iesakām lejupielādēt lietotnes tikai no Google Play veikala, lai nodrošinātu, ka jūsu tālruņos nav ļaunprātīgas programmatūras. Tas, ka spēja izdarīt vairāk, ir kompromiss nedaudz mazāk ērti lietojams nekā tālruņi ar iOS.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir fakts, ka Android tālruņi izmanto Google darbu mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta jomā. Tā rezultātā Google palīgs ir daudz spējīgāks nekā daži citi digitālie palīgi, un Android labāk prognozē, ko jūs varētu vēlēties darīt, un kad jūs to varētu vēlēties.

Visbeidzot, ir daži galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties Android tālruni. Viņi var nedaudz lētāk, viņi labāk darbojas ar Google lietotnēm un pakalpojumiem, un viņi ir nedaudz gudrāki.


iOS

Apple iOS nevar izmantot tik daudz cilvēku visā pasaulē, bet ASV tā faktiski ir dominējošā viedtālruņu operētājsistēma. Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties iPhone - tālruni, kurā darbojas iOS - Android ierīcē. Tomēr galvenie ir tas, ka to ir veidojis Apple, un tāpēc tas ir ļoti ērti lietojams, īpaši stilīgs un lieliski spēlējas ar citām Apple ierīcēm.

Jau no paša sākuma iOS palīdz jums pierast pie sava tālruņa, un gandrīz viss ir tur, kur jūs varētu gaidīt. Visi iestatījumi atrodas iestatījumu lietotnē, visas lietotnes ir saliktas kopā utt.

Sakarā ar to, ka Apple kontrolē katru iPhone attīstības aspektu, parasti tie var kalpot ilgāk un ātrāk izjust, kā viņi rīkojas, piemēram, ar vairākuzdevumu palīdzību. Tas nebūt nenozīmē, ka iOS tālruņi darbojas patiesi labāk nekā Android tālruņi - lai arī viņi to bieži dara - tas tikai nozīmē, ka iOS labāk strādā ar aparatūru, lai radītu lielisku lietotāja pieredzi.

Pastāv arī fakts, ka iPhone tālruņi darbojas labāk ar citām Apple ierīcēm. Droši sakot, ja jums ir Mac dators vai iPad, iespējams, ir iPhone, jo tas ļauj ērti sinhronizēt tādas lietas kā fotoattēlus, ziņojumus, e-pastus un daudz ko citu, izmantojot Apple iCloud.

Ja vēlaties vienkāršu lietotāja saskarni, labāku Apple integrāciju un tālruni, kas ilgāk darbojas labāk, tad droši vien tas ir tālrunis ar iOS.

Citas iespējas un apsvērumi

Operētājsistēma nav vienīgā lieta, kas jāņem vērā, pērkot viedtālruni, lai gan, ja esat izdomājis, kuru operētājsistēmu vēlaties, tad esat paveicis daudz darba. Jūs arī domājat par aparatūru (procesoru, operatīvo atmiņu utt.), Kas atrodas zem pārsega, kameru, ekrāna izmēru, akumulatora ietilpību un daudz ko citu. Tikai dažas no šīm lietām rada problēmas, pērkot iPhone (katru gadu ir tikai daži iPhone modeļi, no kuriem izvēlēties). Bet, ja jūs pērkat Android tālruni, visas šīs lietas varētu apsvērt.

Procesors

Procesors būtībā ir datora vai šajā gadījumā tālruņa smadzenes. Jaudīgāki procesori būtībā nozīmē to, ka jūsu tālrunis var “domāt” ātrāk, tas nozīmē, ka uzdevumi tiek izpildīti ātrāk, daudzuzdevumu veikšana ir niecīgāka, un tālrunis ilgāk darbosies labi. Šeit ir svarīga ilgmūžība: tālrunis ar mazvērtīgu procesoru varētu lieliski darboties ar šodienas lietotnēm, taču tas var nebūt taisnība, ja lietotnes tiek izlaistas divu gadu laikā.

Ir daži uzņēmumi, kas izstrādā viedtālruņu procesorus. Apple izstrādā savus procesorus iekšēji, bet, piemēram, Qualcomm, MediaTek, Samsung un citi, visi izstrādā procesorus Android tālruņiem. ASV Qualcomm mikroshēmas ir visizplatītākās, un 2018. gadā vadošā Qualcomm mikroshēma ir Snapdragon 845. Jo lielāks šeit ir skaitlis, jo labāk.

Ja vēlaties jaudīgākus procesorus, jūs vēlaties procesorus ar vairākiem “kodoliem”. Tradicionālie procesori vienlaikus var veikt tikai vienu uzdevumu, bet divkodolu procesors var apstrādāt divus, un četrkodolu procesors var apstrādāt četrus.

Uzglabāšana

Glabāšana, iespējams, ir vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā lielākajai daļai cilvēku. Jo vairāk tālruņa krātuves, jo vairāk failu, lietotņu, fotoattēlu, video utt., Ko vienlaikus varēsit turēt. Mūsdienās ir nedaudz vieglāk nokļūt, izmantojot mazāk krātuves, ja izmantojat mākoņa krātuvi, piemēram, Apple Photos vai Google Drive, taču dažas lietas vienkārši nevar darboties, ja tās netiek saglabātas tālrunī. Mēs iesakām iegādāties tālruni ar vismaz 16 GB lielu krātuvi (vieglajiem lietotājiem), lai gan 32 GB būs daudz labāka, un 64 GB vai vairāk vajadzētu pietikt lieliem lietotājiem.

Daži tālruņi nodrošina arī ārēju uzglabāšanu, parasti izmantojot MicroSD kartes slotu.Izmantojot šo slotu, jūs varat iegādāties nelielu SIM kartes lielumu karti, kuru var izmantot failu glabāšanai. MicroSD karšu cena ir aptuveni 10 USD par mazas ietilpības kartēm, un no turienes tās var sasniegt.

Kamera

Kamera ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem tālruņa aspektiem. Galu galā, ja tālrunī ir lieliska kamera, tas nozīmē, ka jūs varat ātri iemūžināt brīdi, nenēsājot apkārt citu kameru.

Ir dažas lietas, kas veido lielisku kameru, taču vissvarīgākā ir programmatūra, kas atrodas aiz tā. Divi telefoni ar identiskām kameru specifikācijām var dot ļoti atšķirīgus rezultātus, tāpēc diemžēl gandrīz nav iespējams iegādāties tālruni ar lielisku kameru, aplūkojot tikai specifikācijas uz papīra.

Tomēr ir jāņem vērā dažas specifikācijas. Iesācējiem kameras izšķirtspēja ir svarīga daudziem cilvēkiem. Izšķirtspēja nosaka pikseļu skaitu, kas veido fotoattēlu vai videoklipu - un lielāks pikseļu skaits nozīmē, ka fotoattēls izskatīsies labi augstākas izšķirtspējas displejos. Tā kā displeji turpina palielināties izšķirtspējā, tas var būt ļoti svarīgi.

Jūs arī domāsit par diafragmas atvērumu, kas būtībā ir cauruma lielums, kurā gaisma nonāk, pirms tā sasniedz kameras sensoru. Jo lielāks caurums, jo vairāk gaismas tiek ielaists - kas var būt noderīgs situācijās, kad slikts apgaismojums. Apertūra tiek izteikta kā f skaitlis, piemēram, f / 2.0. Lielākas atveres tomēr attēlo mazāki skaitļi - tas ir mulsinoši, bet diemžēl tā ir.

Mēs iesakām aplūkot atsauksmes par tālruni, lai noteiktu, vai kamera ir laba vai nē. Kā minēts, vienkārša specifikācija nenozīmē daudz ko attiecībā uz kameru kvalitāti. Šeit ir dažas tālruņu kameras, kuras mēs ļoti iesakām.

Operatīvā atmiņa

RAM jeb brīvpiekļuves atmiņa ir vēl viens glabāšanas veids, bet tā vietā, lai to lietotu failu saglabāšanai, to izmanto jūsu sistēma, lai saglabātu lietas, kuras tā varētu vēlēties ātri iegūt. Parasti atvērtās lietotnes tiek saglabātas operatīvajā atmiņā, lai, aizverot un atkal atverot, tās varētu parādīties ekrānā, neveicot pilnīgu ielādi.

Vispārīgi runājot, vairāk viedtālruņu ir labāk, pērkot viedtālruni, taču arī tālruņi ar lielāku operatīvo atmiņu bieži maksā dārgāk. Vidējas klases telefoniem, iespējams, atradīsit tālruņus, kuru RAM diapazons ir 2 GB, taču lielākajai daļai lietotāju ir ieteicama ierīce ar 3 GB vai lielāku.

Displeja tips

Runājot par tālruņiem, ekrāns nav tikai ekrāns. Ir daži dažādi displeju veidi, un ne visi tie ir izveidoti vienādi.

Vidējā un vidējā līmeņa tālruņos visizplatītākais displeja tips ir LCD vai šķidro kristālu displejs. LCD ir lēti ražoti, tāpēc tos izmanto tik bieži, taču kompromiss ir tas, ka tie nav tie, kas vislabāk saglabā akumulatora darbības laiku, un parasti tie neizraisa visdziļākās melnās vai spilgtākās krāsas. Tomēr ir divu veidu LCD: TFT-LCD, kas ir lētāki un sliktākie krāsu reproducēšanā, un IPS-LCD, kas ir nedaudz labāki krāsu reproducēšanā un plašākiem skata leņķiem.

Mūsdienās augstākās klases tālruņi atsakās no LCD par labu OLED displejiem. Tā kā OLED displeji izgaismo atsevišķus pikseļus, nevis visu displeju, tas ietaupa akumulatora darbības laiku. Turklāt, kad ekrānā parādās melns, OLED displeji to vienkārši neizgaismo, tas nozīmē, ka melnādainie izskatās dziļāk, bet kontrasta koeficienti ir augstāki. Varētu redzēt, ka tur parādās “Super AMOLED” displeji, kas būtībā ir Samsung zīmols saviem OLED displejiem.

Jūs, iespējams, pamanīsit atšķirību starp LCD un OLED displejiem tikai tad, ja jums ir patiesi asas acis, lai gan jums varētu šķist, ka papildu naudas vērts ir akumulatora uzlabojums, kas nāk ar OLED displejiem.

Ekrāna izmērs

Tālruņu displeju izmēri gadu gaitā ir kļuvuši daudz lielāki, un tas jums varētu būt svarīgi. Mazāki displeji nāk ar četrām collām, savukārt lielāki displeji var būt līdz septiņām collām. Visticamāk, arī tālruņu displeji arvien palielināsies. Tas notiek tāpēc, ka ir vērojama displeju no vienas malas uz otru, kas samazina vietu starp ekrānu un tālruņa malu un ir paredzēts tālruņiem ar lielākiem displejiem, bet kopējam izmēram ir vienāds.

Ja vēlaties skatīties videoklipus, apskatīt fotoattēlus vai spēlēt daudz spēles tālrunī, ieteicams apsvērt tāda pirkšanu, kura displeja izmērs ir lielāks.

Biometriskais autentifikācija

Pagājuši ir dienas, kad jums bija jāievada PIN kods, lai piekļūtu tālrunim. Mūsdienās lielākajā daļā viedtālruņu ir iebūvēts pirkstu nospiedumu sensors, nodrošinot, ka jūs varat ātri un ērti nokļūt ierīcē un ar sensoru. Dažiem augstākās klases tālruņiem ir arī citi biometriskās autentifikācijas veidi, piemēram, varavīksnenes skenēšana vai sejas atpazīšana.

Daudzi uzskata, ka pirkstu nospiedumu noteikšana ir vieglākais autentificēšanas veids, it īpaši atkarībā no tā izvietojuma. Kaut arī dažiem tālruņiem ierīces priekšpusē ir uzstādīts pirkstu nospiedumu sensors, citiem ir sensors aizmugurē, kas atvieglo ātru pirkstu nospiedumu skenēšanu, izņemot ierīci no kabatas.

Mūsdienās dažiem tālruņiem ir arī sejas atpazīšana, kas ir gan drošāka, gan reizēm vieglāk lietojama. Viss, kas jums jādara, lai autentificētu sevi ar sejas atpazīšanu, ir skats uz tālruni, kas rada zināmas grūtības, ja, piemēram, tālrunis atrodas uz jūsu galda.

Daži citi augstākās klases tālruņi piedāvā arī varavīksnenes skenēšanu, kurai ir savas priekšrocības un trūkumi. Priekšrocības ir tādas, ka varavīksnenes skenēšana ir ļoti droša un salīdzinoši viegli lietojama, bet trūkums ir tas, ka varavīksnenes skenerus ir dārgi izgatavot un ieviest.

Mēs iesakām tālruni ar vismaz pirkstu nospiedumu skeneri, lai gan arī citas autentifikācijas metodes var būt noderīgas.

Akumulatora ietilpība

Ne visas baterijas ir vienāda izmēra, un mazāks akumulators var nopietni ietekmēt tālruņa ilgumu ar vienu uzlādi. Akumulatora ietilpību mēra miliamperes stundās vai mAh - ja lielāks skaitlis norāda lielāku jaudu. Protams, tas ne vienmēr ir tik vienkārši, kā “lielākas baterijas padara jūsu tālruni ilgāku laiku”. Tālrunis ar lielāku akumulatoru, bet tikpat augstas izšķirtspējas displejs un enerģijas patērējošs procesors var kalpot tik ilgi, kamēr tālrunis ar mazāku akumulatoru, zemākas izšķirtspējas displeju un mazāk intensīvu procesoru.

Lielākajai daļai sastopamo tālruņu vajadzētu normāli lietot vismaz vienu dienu ar vienu uzlādi, taču joprojām paliek lieli akumulatori, un akumulatora ietilpība noteikti ir jāņem vērā. Mēs iesakām iegūt tālruni ar vismaz 2500mAh ietilpību, lai gan atkal tas, cik ilgs tas ilgs, būs atkarīgs no daudziem dažādiem faktoriem.

Lādēšana

Kaut arī akumulatora jauda daudziem ir pietiekami svarīga, tikpat svarīgi ir arī akumulatora uzlādēšana. Daudzas ierīces vienkārši uzlādē caur savu uzlādes portu, un lielākajai daļai zemākā līmeņa un vidējas klases tālruņu nav izdomātu ātras uzlādes tehnoloģiju. Tomēr dažiem tālruņiem ir veidi, kā paātrināt to akumulatora uzlādi, vismaz ja tas tiek pievienots pareizajam lādētājam. Šī ātras uzlādes tehnoloģija dažādos uzņēmumos atšķiras, taču, ja tāda ir, tā var būt ļoti noderīga.

Ir vēl viena uzlādes tehnoloģija, kas var būt noderīga, un tā ir bezvadu uzlāde. Bezvadu uzlāde pastāv jau kādu laiku, un daži Android ražotāji to izmanto jau vairākus gadus. Pavisam nesen Apple ieviesa bezvadu uzlādi savos tālruņos, tāpēc tehnoloģija ir ātri kļuvusi daudz populārāka. Bezvadu uzlāde būtībā ļauj uzlādēt tālruni, uzlādējot to uz lādēšanas paklāja vai dokstacijas, un to nevajag pievienot. Tas ir ļoti ērti, taču kaut kas galvenokārt ir paredzēts augstākās klases ierīcēm. Ja jūs pērkat augstākās klases ierīci, bezvadu uzlāde noteikti ir jāņem vērā.

Izturība

Jūs, visticamāk, vēlēsities, lai jūsu tālrunis būtu izturīgs, un ir daži veidi, kā to pārliecināties. Visizplatītākais izturības vērtējums ir “Ingress Protection” vērtējums, kas attiecas uz ūdens izturību un putekļu necaurlaidību. Lielākajai daļai tālruņu, kuriem ir IP vērtējums, ir vismaz IP67, kas nozīmē, ka tālrunis ir necaurlaidīgs putekļos un var izturēt iegremdēšanu līdz vienam metram ūdens līdz 30 minūtēm. Reitings ar skaitļiem, kas pārsniedz skaitli, vienmēr ir akumulators.

Dažiem tālruņiem ir arī militāras kritumu pārbaudes vērtības, kas nozīmē, ka viņi testē, lai izturētu kritienus un izciļņus. Tālruņi, kuriem tāda ir, nav izplatīti, taču tiem vajadzētu izturēt daudz vairāk ļaunprātīgas izmantošanas nekā parastajam tālrunim. Parasti jūs redzēsit MIL-STD-810G standartu, kas nozīmē, ka tālrunis ir pārbaudīts, lai izturētu kopumā 26 pilienus uz katru seju, malu un stūri. Standarts ir nedaudz maldinošs, jo ražotāji var testēt ar ne vairāk kā pieciem paraugiem, kas nozīmē, ka katrs paraugs tiek nomests tikai piecas vai sešas reizes, taču tas joprojām nozīmē, ka tālrunim nepāra pilieni ir jāiztur perfekti.

Secinājums

Kā jūs varat pateikt, ir diezgan maz lietu, kas jāņem vērā, pērkot jaunu viedtālruni. Pēc tam jūs vēlēsities izlemt starp Android vai iOS. Un, protams, jums joprojām ir jāizdomā budžets un jāizlemj par specifikācijām, kas jums ir vissvarīgākās (neatkarīgi no tā, vai tās ir saistītas ar jaudu, ar displeju vai citām). Atrodiet labāko tālruni ar šīm specifikācijām jūsu cenu diapazonā, un voila, jums ir jauns tālrunis.

Neatkarīgi no tā, kas jums ir svarīgs, gandrīz noteikti ir viedtālrunis, kas būs ideāli piemērots jūsu vajadzībām. Galu galā ir desmitiem tālruņu, un katru nedēļu tiek izlaists vairāk.

Mūsu Padoms

Skatīt Vairāk

Kāda ir labākā mana Wi-Fi tīkla šifrēšana?
Internets

Kāda ir labākā mana Wi-Fi tīkla šifrēšana?

Izmantojot bezvadu tīklu, internet ir kļuvi par faktiku utilītu, ka varīg ir ūden un elektrība. Bet, nekatotie uz kritiko paļāvību uz avienojamību, daudzi cilvēki nepievērš lielu uzmanību aviem bezva...
Galvenais Alexa ceļvedis bērniem
Dzīve

Galvenais Alexa ceļvedis bērniem

Izmantojot Echo Dot Kid Edition un Alexa bērniem, bērni var pēlēt mūziku, izpētīt prame, klauītie tātu, uzdot jautājumu, piezvanīt un daudz ko citu, tāpat kā pieaugušie to dara tandarta ierīcē, kura ...