Tehnologies

Vai iPad var inficēties ar vīrusu?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 24 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūnijs 2024
Anonim
Telefona uzaktan bağlanıp her şeyi gösteren uygulama!  - AirDroid
Video: Telefona uzaktan bağlanıp her şeyi gösteren uygulama! - AirDroid

Saturs

Ja saņemat ziņojumu, kurā teikts, ka jums ir vīruss, neliecieties

pārskatījis

IPad vīruss var nebūt, bet tas nenozīmē, ka atrodaties ārpus bīstamās zonas

Lai gan iPad nav iespējams uzrakstīt patiesu vīrusu, ļaunprātīga programmatūra var pastāvēt un pastāv. Ļaunprātīga programmatūra ir jebkura programmatūras daļa ar sliktu nodomu, piemēram, krāpšanās, lai jūs atteiktos no parolēm vai citas sensitīvas informācijas. Ļaunprātīga programmatūra iPad ir salīdzinoši reti sastopama viena galvenā šķēršļa dēļ, kas tam jāpārvar, lai instalētu jūsu ierīcē: App Store.


Viens no iPad ieguvumiem ir tas, ka Apple pārbauda katru lietotni, kas tiek iesniegta App Store. Faktiski ir nepieciešamas vairākas dienas, lai iPad pārietu no iesniegšanas uz publicētu lietotni. Lietotņu veikalā ir iespējams ielīst ļaunprātīgu programmatūru, taču šis nosacījums ir reti sastopams. Šajos gadījumos lietotne parasti tiek noķerta dažu dienu vai pāris nedēļu laikā un ātri tiek noņemta no veikala.

Tomēr jums tomēr vajadzētu būt modriem, it īpaši, ja lietotne pieprasa personisku vai finanšu informāciju. Tā ir viena lieta, ka Amazon lietotne pieprasa šāda veida informāciju, un pavisam cita, kad tā nāk no lietotnes, par kuru jūs vēl nekad neesat dzirdējis, un lejupielādējot kaprīzu, pārlūkojot App Store.

Pat vispārzināmai lietotnei jāizturas ar zināmu neuzticību. Nekad nedalieties ar savu personisko informāciju, jo īpaši ar finanšu informāciju, piemēram, bankas kontiem un kredītkaršu numuriem, ja vien lietotnei tas nav noteikts iemesls. Kaut arī vīrusi iPad nevar pastāvēt, krāpnieki ir apņēmušies ap iPad spēju pasargāt sevi no vīrusiem, inficējot izstrādātāja datoru, ievadot kodu, pirms tas to pat nonāk App Store. Lai gan tas var izklausīties kā kaut kas no filmas, tas ir noticis. Tas notiek reti, un par to vairumam no mums nevajadzētu uztraukties, taču tas tomēr parāda, ka pat populārām lietotnēm nekad nevajadzētu pilnībā uzticēties.


Vai ir iPad pretvīrusu lietotne?

IOS platforma ieguva savu pirmo oficiālo pretvīrusu programmu, kad VirusBarrier nonāca pārdošanā App Store, taču šī pretvīrusu programma ir paredzēta failu pārbaudei, kurus var augšupielādēt jūsu Mac vai personālajā datorā. McAfee Security darbojas uz iPad, taču tas vienkārši bloķē jūsu failus drošā "glabātuvē", tas neatklāj un neattīra "vīrusus".

Lietotnes, piemēram, VirusBarrier, aizkavējas ar bailēm no vīrusiem, cerot, ka instalēsit tās, neizlasot precīzo druku. Un patiesībā tieši šī iemesla dēļ Apple noņēma VirusBarrier. Jā, pat McAfee Security cer, ka jūs esat pietiekami nobijies, lai nesaprastu, ka iPad nav zināmu vīrusu un ka ļaunprātīgu programmatūru iPad ir daudz grūtāk iegūt nekā personālajā datorā.

iPad vīrusu izkrāpšana

Viens no visizplatītākajiem iPad krāpniecības gadījumiem ir iOS avārijas ziņojums un tā varianti. Šajā pikšķerēšanas scam vietnē vietne parāda uznirstošo lapu, kas informē, ka iOS ir avarējis vai iPad ir vīruss, pēc tam uzdod jums piezvanīt uz numuru. Tomēr cilvēki otrā galā nav Apple darbinieki, un viņu galvenais mērķis ir izkrāpt jūs no naudas vai informācijas, ko var izmantot, lai uzlauztu savus kontus.


Svarīga ir atšķirība starp vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru. Vīruss vienkārši nevar replicēt sevi iPad, jo tam nav piekļuves failiem. Bet cita veida ļaunprātīga programmatūra vienkārši pievīla jūs, lietotāju, inficēt datoru vai atteikties no personiskas informācijas.

Kad saņemat šādu ziņojumu, labākais veids ir pamest Safari pārlūku un pārstartēt iPad. Ja šo ziņojumu saņemat bieži, notīriet savā ierīcē saglabātos sīkfailus un tīmekļa datus.

  1. Atvērt Iestatījumi.

  2. Ritiniet pa kreiso izvēlni un pēc tam piesitiet Safari.

  3. Safari iestatījumos ritiniet uz leju un piesitiet Notīrīt vēsturi un vietnes datus. Jums būs jāapstiprina šī izvēle. Jums ir atkārtoti jāievada iepriekš saglabātās vietnes paroles, taču tā ir neliela summa, kas jāmaksā, lai saglabātu Safari pārlūku tīru un drošu.

Ziņojums “Apsveicam Amazon lietotāju”

Ja iPad tīmekļa pārlūkprogrammā jūs pastāvīgi bombardē uznirstošās reklāmas, kas jūs aizrauj ar lapu un apsveic ar uzvaru, jūs esat saskārušies ar citu izplatītu ļaunprātīgas programmatūras veidu. Visizplatītākais no šiem uzdodas par Amazon un cer jūs ievilināt, apsolot bezmaksas dāvanu. Līdzīgi kā krāpšanās ziņojuma krāpšana, šie uznirstošie reklāmprogrammatūru krāpniecības mēģina jūs atteikties no personiskās informācijas.

Lai cīnītos pret to, notīriet savu tīmekļa vēsturi un datus. Šī ļaunprogrammatūra pastāv jūsu tīmekļa kešatmiņā, kas ir dati, kurus Safari pārlūks saglabā, lai palīdzētu paātrināt vietni, saglabājot tās daļas.

Vislabākā aizsardzība ir atjaunināts iPad

Kaut arī pastāvīgie iOS atjauninājumi varētu šķist kaitinoši, vienkāršākais veids, kā kompromitēt iPad, ir drošības caurumu izmantošana operētājsistēmā. Šīs problēmas Apple ātri novērš, taču jums regulāri jāatrodas operētājsistēmas atjauninājumos.

Kad tiek parādīts paziņojums par jaunu operētājsistēmas atjauninājumu, vienkārši pieskarieties Vēlāk, pirms gulētiešanas pievienojiet iPad. IPad šai naktij ieplāno atjauninājumu, taču, lai lejupielādētu un palaistu atjauninājumu, tas ir jāpievieno strāvas avotam (datoram vai sienas kontaktligzdai).

Nelietojiet ieslodzīt jūsu iPad

Ir viens liels caurums, kas var novest pie iespējamām ļaunprātīgas programmatūras infekcijām: ierīces nojaukšana. Jailbreaking ir Apple ieviesto aizsardzības līdzekļu noņemšanas process, kas liedz jums instalēt lietotnes jebkur citur, izņemot to App Store. Parasti lietotnei ir nepieciešams sertifikāts, lai lejupielādētu, instalētu un darbinātu jūsu ierīci. Tas saņem šo sertifikātu no Apple. Jailbreaking apiet šo aizsardzību un ļauj jūsu iPad instalēt jebkuru lietotni.

Ja ieslodzāt ierīci, esiet īpaši piesardzīgs attiecībā uz ierīces instalēšanu, jo Apple nav pārbaudījis un sertificējis, ka tajā nav ļaunprātīgas programmatūras.

Lielākā daļa cilvēku nav jailbreak mūsu iPad. Faktiski, tā kā planšetdators ir ieguvis vairāk funkciju, jailbreak ir kļuvis mazāk populārs. Tagad lielāko daļu no tā, ko var izdarīt, izmantojot lietotnes Cydia un citos lietotņu veikalos, kas nav Apple, tagad var izdarīt ar lietotnēm, kas lejupielādētas oficiālajā App Store.

Tātad, vai mans iPad ir drošs?

Tikai tāpēc, ka ļaunprātīgai programmatūrai ir grūti iekļūt jūsu iPad, nenozīmē, ka jūsu iPad ir pilnīgi drošs pret jebkādu ielaušanos. Hakeri lieliski palīdz atrast veidus, kā pārtraukt ierīču darbību vai atrast ceļu ierīcēs.

Šeit ir dažas lietas, kas ikvienam jādara ar savu iPad:

  • Ieslēdz Atrodiet manu iPad. Šis rīks ļauj attālināti bloķēt iPad vai pat to pilnībā izdzēst, ja tas kādreiz pazūd vai tiek nozagts.
  • Bloķējiet savu iPad ar piekļuves kodu. Lai arī četrciparu koda ievadīšana ikreiz, kad lietojat savu iPad, var šķist nelietderīgi, tas tomēr ir labākais veids, kā saglabāt tā drošību.
  • Atspējot Siri un paziņojumi no bloķēšanas ekrāna. Siri joprojām var piekļūt pēc noklusējuma, kad jūsu iPad ir bloķēts. Ar Siri ikviens var darīt jebko, sākot ar kalendāra pārbaudi un beidzot ar atgādinājumu iestatīšanu. IPad iPad iestatījumos bloķējiet ekrānu Siri.

Interesants

Nesenie Raksti

Kā saglabāt PowerPoint prezentācijas kā PDF failus
Programmatūra

Kā saglabāt PowerPoint prezentācijas kā PDF failus

Atlaiet faila atrašanā vietu un noaukumu. Atlaiet Faila formāt lejupvērtā bultiņa un izvēlie PDF (* pdf). elct aglabāt lai izveidotu avu PDF. Programmā PowerPoint for Mac atlaiet Ekportēt. Kad vēlati...
10 no labākajām iOS puzzle spēlēm
Spēļu

10 no labākajām iOS puzzle spēlēm

pārkatīji Ka mum patīk Patīkam, nedaudz mazāk izmiīg temp nekā Tetri. Vienkārš un pievilcīg dizain. Atkarību pēle. Ka mum nepatīk Ir jāmakā, lai noņemtu reklāma. Koplieto datu par tevi ar reklāmdevēj...