Internets

Kas ir vienotā komunikācija?

Autors: Judy Howell
Radīšanas Datums: 26 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
Iekšējā komunikācija
Video: Iekšējā komunikācija

Saturs

Komunikācijas līdzekļu integrācija

Balss ir tikai viens saziņas mīkla. Iespējams, ka tikko esat noslēdzis darījumu ar partneri vai klientu, bet jums joprojām jāsaņem vai jānosūta citāts pa e-pastu vai faksu; vai ja balss komunikācija ir pārāk dārga, iespējams, vēlēsities tērzēšanas dialogu; vai tomēr, iespējams, būs nepieciešams ar vairākiem biznesa partneriem pārrunāt videokonferences produkta prototipu.

No otras puses, jūs neizmantojat saziņas līdzekļus tikai birojā vai mājās - to darāt, atrodoties mašīnā, parkā, pusdienojot restorānā un pat gultā.Pastāv arī fakts, ka uzņēmumi kļūst arvien “virtuālāki”, kas nozīmē, ka uzņēmumam vai tā darbiniekiem nav obligāti jābūt tikai vienam fiziskam birojam vai adresei; bizness varētu darboties ar daudziem decentralizētiem elementiem, no kuriem vairums pastāv tikai tiešsaistē.


Visu šo pakalpojumu integrācijas trūkuma dēļ šo dažādo tehnoloģiju izmantošana nav optimizēta. Rezultātā, kaut arī komunikācija var būt efektīva, tā nebūt nav efektīva gan tehniski, gan ekonomiski. Salīdziniet, piemēram, ar atsevišķiem tālruņa, video konferenču, tūlītējās ziņojumapmaiņas, faksa utt. Pakalpojumiem un aparatūru, un tos visus integrējot vienā un tajā pašā pakalpojumā un minimālajā aparatūrā.

Ievadiet vienotus sakarus.

Kas ir vienotā komunikācija?

Vienotā komunikācija (UC) ir jauna tehnoloģiskā arhitektūra, kurā komunikāciju rīki tiek integrēti tā, lai gan uzņēmumi, gan privātpersonas varētu pārvaldīt visus savus sakarus vienā entītijā, nevis atsevišķi. Īsāk sakot, vienoti sakari mazina plaisu starp VoIP un citām ar datoru saistītām komunikāciju tehnoloģijām.

Vienoti sakari arī ļauj labāk kontrolēt tādas svarīgas funkcijas kā klātbūtne un viena numura sasniedzamība, kā mēs redzam tālāk.


Klātbūtnes jēdziens

Klātbūtne norāda uz personas pieejamību un vēlmi sazināties. Vienkāršs piemērs ir draugu saraksts, kas atrodas jūsu tūlītējā ziņapūtē. Kad viņi ir tiešsaistē (tas nozīmē, ka viņi ir pieejami un vēlas sazināties), tūlītējais kurjers sniedz jums norādi par to. Dalību klātbūtnē var arī uzlabot, lai parādītu, kur atrodaties un kā (jo mēs runājam par daudzu saziņas līdzekļu integrēšanu) ar jums var sazināties. Piemēram, ja draugs neatrodas viņas birojā vai pie datora, nekādā gadījumā jūsu tūlītējais kurjers var likt jums sazināties ar viņu, ja vien nav integrētas citas komunikāciju tehnoloģijas, piemēram, zvana no datora uz tālruni. Izmantojot vienotus sakarus, jūs varat zināt, kur atrodas jūsu draugs un kā jūs varat sazināties ar viņu ... bet, protams, ja viņa vēlas dalīties ar šo informāciju.

Viena numura sasniedzamība

Pat ja jūsu klātbūtni var novērot un dalīties ar vienotiem sakariem, sazināties ar jums joprojām var būt neiespējami, ja jūsu piekļuves punkts (adrese, numurs utt.) Nav pieejams vai zināms. Tagad sakiet, ka jums ir pieci veidi, kā ar jums sazināties (tālrunis, e-pasts, peidžeri ... jūs to nosaucat). Vai cilvēki vēlētos saglabāt vai zināt piecas dažādas informācijas vienības, lai varētu ar jums sazināties jebkurā laikā? Izmantojot vienotus sakarus, jums (tāpat kā šobrīd ideālā gadījumā) būs viens piekļuves punkts (viens numurs), caur kuru cilvēki var sazināties ar jums neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto sava datora tūlītējo kurjeru, mīksto tālruni, IP tālruni, e-pastu utt. Viens piemērs Šāds uz tālruni balstīts pakalpojums ir VoxOx, kura mērķis ir apvienot visas jūsu saziņas vajadzības. Labākais viena numura sasniedzamības pakalpojuma piemērs ir Google Voice.


Ko ietver vienotā komunikācija

Tā kā mēs runājam par integrāciju, var integrēt tikai visu, kas kalpo komunikācijai. Šeit ir saraksts ar visbiežāk sastopamajām lietām:

  • Vienoti ziņojumapmaiņas un multivides pakalpojumi
    • Tas ietver balss saziņu visās tās formās, balss pastu, e-pastu, faksu un cita veida multivides elementus, piemēram, attēlus, animācijas, video utt.
  • Saziņa reāllaikā
    • Reālā laika sistēmas ietver tūlītēju apstrādes un atbildes saņemšanu pēc ievadīšanas. Kā piemērus var minēt konferences, zvanu pārbaudi, tūlītējo ziņojumapmaiņu, peidžerus utt.
  • Datu pakalpojumi
    • Tas ietver tādas informācijas piegādi kā tīmekļa dati, tiešsaistes pakalpojumi utt.
  • Darījumi
    • Tas attiecas uz darījumiem, kas veikti tiešsaistē, izmantojot internetu vai kā citādi, piemēram, e-komercija, uzņēmumu lietojumprogrammas, tiešsaistes banku darbība utt.

Kā vienoti sakari var būt noderīgi?

Šeit ir daži piemēri, kā vienota komunikācija var būt noderīga:

  • Cilvēki, kuri savienojumā paļaujas uz mobilitāti, var palikt savienoti ar saviem mīksto tālruņu vai bezvadu IP tālruņiem pat atrodoties ārpus biroja vai mājas.
  • Uzņēmumi var ievērojami samazināt izmaksas, kas saistītas ar darba ņēmēju izmitināšanu, ņemot vērā visas sekas, ļaujot viņiem strādāt no mājām. Turklāt ārvalstu cilvēkresursus var izmantot bez palielinātām izmaksām un bez normālas kavēšanās ģeogrāfiskā attāluma dēļ.
  • Tīkla un video konferenču zvani ļaus panākt labāku interaktivitāti un pēc tam arī lielāku produktivitāti, tādējādi samazinot ceļa un telekomunikāciju izmaksas.
  • Jums kā privātpersonai vai uzņēmumam būs jāreģistrējas un būs mazāk rēķinu, par kuriem jāuztraucas, jo jums, iespējams, visi pakalpojumi ir no viena pakalpojumu sniedzēja, un ar jums var sazināties, izmantojot vienu numuru.

Vai vienotā komunikācija ir gatava?

Vienoti sakari jau ir ienākuši un, tāpat kā sarkanais paklājs, tiek pakāpeniski atvērts. Tas ir tikai laika jautājums, pirms viss, par ko mēs esam rakstījuši iepriekš, kļūst par izplatītu lietojumu. Labs piemērs milzu solim uz vienotu komunikāciju ir Microsoft Office Communications Suite. Tātad vienoti sakari patiešām ir gatavi, bet vēl nav pilnībā ielādēti. Nākamajam jūsu jautājumam vajadzētu būt: "Vai es esmu gatavs?"

Noteikti Izskatās

Publikācijas

2020. gada 10 labākie viedie mezgli
Tehnologies

2020. gada 10 labākie viedie mezgli

Mūu redaktori pattāvīgi pēta, tetē un ieaka labāko produktu; šeit varat uzzināt vairāk par mūu pārkatīšana proceu. Iepējam, mē aņemim komiija par pirkumiem, ka veikti no mūu izvēlētajām aitēm. Labāka...
Lietotāja datugrammas protokols
Internets

Lietotāja datugrammas protokols

Lietotāja datu diagramma protokol (UDP) tika ieviet 1980. gadā, un ta ir vien no vecākajiem patāvošajiem tīkla protokoliem. Ta ir vienkārš OI tranporta lāņa protokol klienta / ervera tīkla lietojumpr...