Internets

Kas ir kiberbloķētājs?

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 12 Maijs 2024
Anonim
Kas ir kiberbloķētājs? - Internets
Kas ir kiberbloķētājs? - Internets

Saturs

Kad varas iestādes piespieda MegaUpload.com slēgšanu 2012. gada janvārī, kiberloķieru pakalpojumi tika ierauti ļoti sliktā sabiedrības gaismā. Dropbox, HotFile, MediaFire, MegaVideo: šie ir tikai daži no citiem kiberbloķētāju pakalpojumiem, kas šodien vēlas iegūt jūsu biznesu, un virs tiem karājas pretrunīgi vērtēts mākonis. Ko tieši dara kiberloķieri? Un kāpēc kiberloķieri apdraud mūziku un filmu autortiesības?

Kiberloķētāji ir trešo pušu failu apmaiņas pakalpojumi. Kiberloķētāji ir zināmi arī kā “failu mitināšanas” pakalpojumi. Reklāmas un abonementu virzīti šie kiberloķētāji tiešsaistē nodrošina ar paroli aizsargātu cieto disku. Jums ir iespēja koplietot kiberbloķētāja paroli ar draugiem, kuri var privāti lejupielādēt visu saturu, ko esat ievietojis šajās mapēs. Kiberbloķētāju izmērs ir no pāris simtiem megabaitu līdz 2 vai vairāk gigabaitiem, un viņu apmaksātajiem abonementiem ir vēl vairāk iespēju. Šie krātuves apjomi palielināsies, jo aparatūra kļūs lētāka un joslas platums nākamajos mēnešos kļūs efektīvāks.


Darba un personīgās dzīves rīki

Šie kiberloķētāji ir daudz ērtāki nekā failu pielikumu nosūtīšana, un tie ir ļoti noderīgi, lai pārsūtītu dokumentus un fotoattēlus starp draugiem. Varbūt jūs sadarbojaties ar PowerPoint šovu kāzās vai arī vēlaties, lai brālēni parādītu savas brīvdienu fotogrāfijas no Jaunzēlandes. Tā vietā, lai kaitinošs e-pasta pūtējs varētu nosūtīt 46 fotoattēlus, izmantojot Gmail, varat tos vienkārši iemest kiberloķētāja logā, izmantojot pārlūkprogrammu. Jūsu draugi piekļūs saturam, neuztraucoties par aizsērējušu iesūtni, un viņi var atgriezt labvēlību, kopīgojot failus ar jums.

Rīki mūzikas pirātismam

Šīs bažas rada autortiesību iestādes - tā kā kiberloķētāji ir tik ērti un izsmalcināti, lai turētu lielus filmu un mūzikas failus, cilvēkiem ir ierasta prakse, izmantojot savus kiberloķerus, dalīties .avi filmu un .mp3 dziesmu kopijās. Un atšķirībā no BitTorrent failu koplietošanas, kas ir izsekojama, kiberloķerus ir ļoti grūti uzraudzīt, jo tie izmanto viens pret otru savienojumu, kas uzraudzības instrumentiem būtībā nav redzams. Šīs ērtības un anonimitātes dēļ kiberloķētāji ir ideāls līdzeklis pirātisku filmu un mūzikas failu tirdzniecībai.


Kādi ir labi kiberbloķētāja pakalpojumi?

Ir vairāki kiberloķiera pakalpojumi. Viņi katrs piedāvā dažādus ierobežojumus bezmaksas abonementiem (t.i., mirgojoša reklāma) vai maksas abonementiem (lielāki ierobežojumi, nav reklāmas). Daži no populārākajiem kiberbloķētāju pakalpojumiem ietver:

  • DropBox
  • MediaFire

Dalīties

Interesants

Kā skatīties ierakstītos video vietnē Amazon Echo Show
Dzīve

Kā skatīties ierakstītos video vietnē Amazon Echo Show

Piemēram, ja jum ir pievienot gredzenveida durvju zvan ar Alexa, jū teiktu: “Alexa, parādiet man ārdurvi,” un Alexa atbildētu:labi, priekšējo durvju kamera iegūšana. ” Parādā kamera padeve, lai jū va...
Kā lietot Netflix lietotni Android planšetdatoram, lai skatītos šovus bezsaistē
Spēļu

Kā lietot Netflix lietotni Android planšetdatoram, lai skatītos šovus bezsaistē

Kad ta ir intalēt, filmu lejupielāde darbība ir vienāda neatkarīgi no tā, kādu ierīce ierīci izmantojat: Palaidiet Netflix lietotni un pieakietie avā Netflix kontā. Piekarietie filmai vai eanam, kuru...